۱۳۹۹ سه شنبه ۳۰ دي
معرفي مدير امور دانشجويي


 

 

مدیر امور دانشجویی

دکتر امیر احمدنژاد

استادیار گروه علوم قرآن و حدیث دانشکده ادبیات و علوم انسانی
 
 
تحصیلات:
کارشناسی الهیات، فقه و حقوق اسلامی- دانشگاه شهید مطهری  1381
کارشناسی ارشد الهیات ، علوم قرآن و حدیث دانشگاه تربیت مدرس 1384
دکتری الهیات ،علوم قرآن و حدیث - دانشگاه قم 1390 


تلفن :  37932215   شرح وظایف

1. نظارت بر کلیه فعالیت ها و اقدامات واحدهای مختلف امور دانشجویی، هماهنگی بین آنها، تقسیم کار، تفهیم و تبیین برنامه ها و نیز حصول اطمینان بر حسن اجرای کارهای محوله در واحدهای تابعه.

2. رسیدگی به مشکلات دانشجویان در حیطه مسائل دانشجویی و ارجاع آن به مقامات ذیصلاح و در صورت لزوم تشکیل جلسه با دانشجویان و سایر دست اندرکان در جهت حل و فصل آنها .

3. همکاری و ارتباط مستمر با صندوق رفاه دانشجویان کشور و نیز سازمان امور دانشجویان وزارت متبوع در جهت اجرای دستورالعملها و نیز پیگیری مسائل رفاهی دانشجویان

4. همکاری و ارتباط مستمر با سایر موسسات و صندوق های قرض الحسنه و نیز استفاده از ظرفیت استان اصفهان در جهت ارتقا و پیگیری امور رفاهی دانشجویان

5. همکاری، هماهنگی و ارتباط مستمر با دفتر نهاد مقام معظم رهبری، معاونتها، ادارات و سایر قسمت های دانشگاه در جهت ارتقا و پیگیری امور رفاهی دانشجویان

6. پیگیری، نظارت و ارزیابی کلیه مسائل رفاهی دانشجویان.

7. برگزاری انتخابات شوراهای صنفی دانشجویان و همکاری با این شورا در راستای حل مشکلات و پیگیری امور رفاهی دانشجویان

8. نظارت بر کلیه فعالیت های اداره تغذیه دانشگاه ( امور رستوران ها ی آزاد دانشجویی و غذاخوری ها ، برنامه غذایی دانشگاه ، امور پیمانکاران، ....).

9. پیگیری و نظارت بر کلیه فعالیت های اداره امور خوابگاهها(فرآیند سکونت دانشجویان، تجهیزات و تأسیسات خوابگاهی، بهداشت خوابگاه ها ، کارکنان خوابگاهها، تعمیرات خوابگاه ها و.....).

10. نظارت بر کلیه فعالیت های اداره رفاه دانشجویی دانشگاه( پیگیری امور وام ، امور مربوط به بیمه درمانی و حوادث دانشجویان، انجام امور مربوط به تسویه حساب دانشجویان هنگام فراغت از تحصیل و....).

11. همکاری، هماهنگی و ارتباط مستمر با مدیریت حراست دانشگاه در جهت ارتقا، پیگیری و استقرار نگهبانی در مجموعه های دانشجویی در راستای برقراری نظم و نیز سایر امور ایمنی و امنیتی.

12. انجام سایر امور محوله ازسوی معاون دانشجویی و فرهنگی، رییس دانشگاه و وزارت متبوع.

 


 

تاریخ به روز رسانی:
1397/10/01
تعداد بازدید:
4386
Powered by DorsaPortal