۱۴۰۳ سه شنبه ۲۶ تير

معرفي مدير امور دانشجويي


 

 

مدیر امور دانشجویی

دکتر بهمن زینلی
 
استادیار گروه تاریخ دانشکده ادبیات و علوم انسانی
 
 
تحصیلات:
کارشناسی تاریخ - دانشگاه اصفهان  1373
کارشناسی ارشد تاریخ  -دانشگاه تبریز  1375
دکتری تاریخ اسلام  - دانشگاه اصفهان 1391


تلفن :  37932214   شرح وظایف

1. نظارت بر کلیه فعالیت ها و اقدامات واحدهای مختلف امور دانشجویی، هماهنگی بین آنها، تقسیم کار، تفهیم و تبیین برنامه ها و نیز حصول اطمینان بر حسن اجرای کارهای محوله در واحدهای تابعه.

2. رسیدگی به مشکلات دانشجویان در حیطه مسائل دانشجویی و ارجاع آن به مقامات ذیصلاح و در صورت لزوم تشکیل جلسه با دانشجویان و سایر دست اندرکان در جهت حل و فصل آنها .

3. همکاری و ارتباط مستمر با صندوق رفاه دانشجویان کشور و نیز سازمان امور دانشجویان وزارت متبوع در جهت اجرای دستورالعملها و نیز پیگیری مسائل رفاهی دانشجویان

4. همکاری و ارتباط مستمر با سایر موسسات و صندوق های قرض الحسنه و نیز استفاده از ظرفیت استان اصفهان در جهت ارتقا و پیگیری امور رفاهی دانشجویان

5. همکاری، هماهنگی و ارتباط مستمر با دفتر نهاد مقام معظم رهبری، معاونتها، ادارات و سایر قسمت های دانشگاه در جهت ارتقا و پیگیری امور رفاهی دانشجویان

6. پیگیری، نظارت و ارزیابی کلیه مسائل رفاهی دانشجویان.

7. برگزاری انتخابات شوراهای صنفی دانشجویان و همکاری با این شورا در راستای حل مشکلات و پیگیری امور رفاهی دانشجویان

8. نظارت بر کلیه فعالیت های اداره تغذیه دانشگاه ( امور رستوران ها ی آزاد دانشجویی و غذاخوری ها ، برنامه غذایی دانشگاه ، امور پیمانکاران، ....).

9. پیگیری و نظارت بر کلیه فعالیت های اداره امور خوابگاهها(فرآیند سکونت دانشجویان، تجهیزات و تأسیسات خوابگاهی، بهداشت خوابگاه ها ، کارکنان خوابگاهها، تعمیرات خوابگاه ها و.....).

10. نظارت بر کلیه فعالیت های اداره رفاه دانشجویی دانشگاه( پیگیری امور وام ، امور مربوط به بیمه درمانی و حوادث دانشجویان، انجام امور مربوط به تسویه حساب دانشجویان هنگام فراغت از تحصیل و....).

11. همکاری، هماهنگی و ارتباط مستمر با مدیریت حراست دانشگاه در جهت ارتقا، پیگیری و استقرار نگهبانی در مجموعه های دانشجویی در راستای برقراری نظم و نیز سایر امور ایمنی و امنیتی.

12. انجام سایر امور محوله ازسوی معاون دانشجویی و فرهنگی، رییس دانشگاه و وزارت متبوع.

 


 

تاریخ به روز رسانی:
1403/02/29
تعداد بازدید:
10374
Powered by DorsaPortal